Kolejna świetna okazja na spędzenie tegorocznych walentynek! Tym razem propozycja muzyczna – koncert zespołu Bracia! Początek w piątek (nie czuje, że rymuje :P ) o godz. 19:00 w Łuczniczce :)

Poniżej pełne informacje z facebook’owej strony wydarzenia:

Zapraszamy na koncert zespołu „Bracia” 14 lutego 2014 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka”.
Początek koncertu o godz. 19:00.

Bilety w cenie: 40zł, 50zł i 100zł (VIP)
Ilość biletów ograniczona!

Sprzedaż biletów na terenie całej Bydgoszczy pod numerem tel. Grzegorz - 792 945 330

Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.

Zespół ma w dorobku cztery albumy: „FOBROCK”, „TRIBUTE TO QUEEN”, „ZAPAMIĘTAJ ORAZ NAJNOWSZY, „ZMIENIĆ ZDARZEŃ BIEG”, z którego pochodzą już takie przeboje, jak „Nad przepaścią” z gościnnym udziałem Edyty Bartosiewicz oraz „Wierzę w lepszy świat” i „Parnassus”. Obecnie listy przebojów w całym kraju podbija utwór „Po drugiej stronie chmur”.

Największym atutem zespołu jest wokalista Piotr Cugowski. Do największych sukcesów można bez wątpienia zaliczyć współpracę z Jonem Lordem, legendarnym muzykiem z zespołu Deep Purple, z Garou czy z legendarnym wokalistą Stanem Borysem, z którym nagrał nową wersję przeboju „Jaskółka uwięziona”, a także zajęcie pierwszego miejsca na festiwalu zjednoczonej Europy w Zielonej Górze za wykonanie utworu Czesława Niemena pt. „Jednego serca”.

Każdy koncert Braci uświetniają wizualizacje wyświetlane na ekranie LED.

Więcej o zespole bracia: www.bracia.pl