Już w najbliższą niedzielę 27.04 o godz. 16:00 Bydgoszcz stanie się najbardziej rozbieganym miastem w Polsce :) Wszystko za sprawą 3 edycji biegu „Bydgoszcz na Start”. Zapisy cały czas trwają!

W tym roku organizatorzy przygotowali nową trasę, biegnącą obok miejsc, którymi Bydgoszcz może się pochwalić. Zawodnicy będą mogli podziwiać piękniejącą ulicę Gdańską i odrestaurowaną ulicę Dworcową. Przebiegniemy obok budynku Opery Nowa i siedziby firmy PESA, dumy bydgoskiego biznesu. Finisz i wręczenie nagród tradycyjnie odbędzie się na Stadionie Zawiszy.

>> Dokładna mapa biegu <<

Od kilku tygodni działa system przyjmujący zgłoszenia do biegu. Wystarczy wejść na stronę www.bydgoszcznastart.pl. Tam znajdziecie specjalny formularz rejestracyjny i regulamin imprezy. Warto zapisywać się szybciej. Opłata startowa wynosi na razie jedynie 40 zł. Od 8 kwietnia wzrośnie do 60 zł. W dniu imprezy start będzie kosztował 100 zł.

„Bydgoszcz na Start” cieszy się olbrzymią popularnością wśród biegaczy. Na dystansie 10 km spotykają się doświadczeni maratończycy i początkujący biegacze. Każdy rok biegania przynosi kolejne rekordy frekwencji. W ubiegłym roku było nas blisko 800. Liczymy, że tym razem przekroczymy magiczny tysiąc.

Zapraszamy do udziału!