• Lokalizacja
  • Cena
  • Standard
  • Wyposażenie

Duży pokój dla 1, lub 2 osób w 3-pokojowym mieszkaniu na parterze w wieżowca na Szwederowie, ul. Konopna. Pokój bardzo wygodny dla 1 osoby, jednak zmieści się też w nim parka ;) Mieszkanie jest bardzo przestronne, w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Łazienka i WC osobno. Kuchnia zostanie odświeżona. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przystanki autobusowe. Dogodny, szybki dojazd do Centrum oraz innych dzielnic miasta.

………………………………………………………………………………………………………

 

Lokalizacja: Bydgoszcz, Szwederowo
Typ budynku: Wieżowiec
Powierzchnia: ok. 65m2
Ilość pokoi: 3
Ogrzewanie: miejskie (w czynszu do spółdzielni)

Pokój 1-osobowy ( może być również dla pary) o powierzchni ok. 12m2 w dużym M4 na Szwederowie. Pokój umeblowany, mieszkanie wyposażone w sprzęty AGD. Łazienka i WC oddzielnie. Dobra lokalizacja, szybki i bezproblemowy dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Kilka minut pieszo do przystanków autobusowych. W pobliżu także wiele sklepów i puntów usługowych, stacja benzynowa. Ze względu na lokalizację oferta szczególnie atrakcyjna dla studentów UTP (blisko do Seminaryjnej i Kordeckiego) oraz WSG. Mieszkanie wygodne nawet dla 5 osób.

Cena:

- dla 1 osoby: 700zł

- dla 2 osób: 425zł/os.

W cenę wliczone już wszystkie opłaty

Istnieje możliwość podłączenia szybkiego internetu

kaucja = jednokrotność czynszu najmu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Możesz także wybrać inne formy kontaktu tutaj