Studenci UKW już czekają na przyszłych Żaków! Wspólnie z Samorządem Studenckim UKW zapraszamy na Dzień Otwarty tejże uczelni, które odbędą się w poniedziałek 7. 04 na terenie campusu głównego UKW przy ul. Chodkiewicza 30. To doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą naukową największej bydgoskiej uczelni. Być może ta wizyta przekona Was do wyboru UKW :)

Podczas Dnia Otwartego UKW nie zabraknie także stoiska M4Student! :) O szczegółach będziemy Was jeszcze informować, ale na pewno przygotujemy miłą niespodziankę ;)

Drzwi otwarte UKW na fejsie :)

Poniżej garść oficjalnych informacji ze strony Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego [www.ukw.edu.pl]:

Matura coraz bliżej i czas na podjęcie decyzji o wyborze studiów. W tym, jaki wybrać kierunek, pomoże Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, na który zapraszamy już 7 kwietnia do Campusu Głównego UKW przy ulicy Chodkiewicza 30.

Tegoroczna matura rozpocznie się 5 maja, a na miesiąc przed rozpoczęciem egzaminów zapraszamy do odwiedzenia naszej Uczelni. UKW to prawie 40 kierunków i ponad 100 specjalności, dopasowanych do aktualnych trendów na rynku pracy. Jesteśmy jednym z najmłodszych uniwersytetów w Polsce i jednocześnie – jednym z najszybciej rozwijających się. Chcesz poznać więcej argumentów za tym, aby zostać w niedalekiej przyszłości studentem UKW? Odwiedź nas 7 kwietnia i poznaj naszych studentów, wykładowców i całą Uczelnię!

Drzwi dla maturzystów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych otwieramy o godzinie 9. Przygotowaliśmy dla Was kilkadziesiąt propozycji warsztatów i wykładów, prezentujących nasze kierunki. Ich celem jest pokazanie, jakie umiejętności i kwalifikacje możecie zdobyć wybierając UKW, ale także ułatwienie Wam wyboru studiów. Poza tym, w głównym budynku przy ul. Chodkiewicza 30 zostanie zlokalizowana część targowa, gdzie nasi goście będą mogli zobaczyć wystawy, m.in. „Pasje twórcze studentów animacji społeczno-kulturowej”, „Tajemnice zaklęte w drzewach”, zobaczyć jak zbiera się odciski palców, skorzystać z porad doradcy zawodowego lub odwiedzić naszą wróżkę, by poznać swoją przyszłość i oczywiście porozmawiać z naszymi studentami i wykładowcami.

Poniżej znajduje się formularz, za pośrednictwem którego możecie zapisać się na Dzień Otwarty. Zachęcamy nauczycieli do przyjścia ze swoimi klasami, ale nasze zaproszenie kierujemy też do tych uczniów, którzy sami chcą odwiedzić UKW. Na Wasze zgłoszenia czekamy praktycznie do 7 kwietnia.

Więcej informacji udzielają pracownicy Działu Promocji i Biura Prasowego – tel. 52 34 19 177/179,

e-mail: sebastian.nowak@ukw.edu.pl

Szczegółowy program Dnia Otwartego UKW