Zapraszamy gorąco na koncert jednego z popularniejszych w ostatnim czasie zespołów w kraju. Enej, bo o nich mowa wystąpi oczywiście w Estradzie ;) Start koncertu w niedzielę 17.03.2013. Zapraszamy na godz. 20:00 :)

Zespół Enej powstał już ponad 10 lat temu, dokładnie w 2002r, chociaż większość z Was (my też :P ) zapewne kojarzy ich dopiero od momentu pojawienia się artystów w programie Must Be The Music. Wydarzenie to okazało się momentem przełomowym w historii zespołu. Już dzień po finałowym odcinku większość stacji radiowych w Polsce zaczęła grać utwór „Radio Hello” , który ku radości muzyków zespołu stał się hitem lata 2011 roku podbijając serca polskiej publiczności. Na tym się jednak nie skończyło, zespól nie spoczął na laurach, pojawił się na prestiżowym Sopot Top-Trendy Festival oraz Heineken Open’air Festival, gdzie został znakomicie odebrany, następnie wystąpił na XVII Przystanku Woodstock, gdzie odebrał „Złotego bączka” czyli nagrodę za najlepszy koncert festiwalu w roku ubiegłym.

Koncert Enej w Bydgoszczy promuje najnowszą płytę wykonawców „Folkhord” i jest niewątpliwie sporym wydarzeniem muzycznym w mieście.

Bilety dostępne w:
- klub Estrada stagebar – Dworcowa 51 – w dniach otwarcia
- Cartridge World – Dworcowa 66 – godz: 9-18
- sklep Muzyka – Śniadeckich 50 – godz: 10-17
- skateshop 4 Freaks – Gdańska 22 – godz: 11-18

Ceny biletów:

- 25zł – przedsprzedaż

- 35zł – w dniu koncertu

Poniżej jeden z ostatnich hitów zespołu:


Wyświetl większą mapę