Już w najbliższą sobotę 26.04 na stadionie Polonii zagości ponownie elita czarnego sportu! Tegoroczny turniej Grand Prix Europy będzie jednak nieco inny niż poprzednie, dla niektórych dużo mniej atrakcyjny. Wszystko to przez nieobecność Tomasza Golloba, który od tego roku zrezygnował ze startów w GP. Bez niego to już nie to samo :( Liczymy jednak na to, że stadion wypełni się po brzegi i zawodnicy pokażą żużel w najlepszym wydaniu.

Początek Grand Prix Europy w sobotę o godzinie 19:00.

Wspomniany brak Golloba jest z pewnością dużą stratą dla wszystkich kibiców, przede wszystkim tych bydgoskich. Mimo wszystko reszta stawki wygląda naprawdę imponująco. Turniej na bydgoskim owalu jak zwykle zapowiada się bardzo ciekawie.

Bydgoszcz od wielu lat jest uznawana za stolicę światowego speedway’a, a miejscowy tor jest wśród zawodników bardzo lubiany. Sami nie raz byliśmy świadkami fantastycznych wyścigów i mijanki od startu do mety.

Tradycyjnie już dzień wcześniej odbędzie się oficjalny trening zawodników.

BILETY:

Bydgoszcz jest najczęstszym polskim organizatorem rund Grand Prix. Turnieje na stadionie Polonii odbywały się w latach 1998 – 2010 oraz po dwuletniej przerwie w zeszłym sezonie. Wówczas to najlepszy okazał się Emil Sajfutdinow, drugi był Matej Zagar a na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Gollob.

Małe przypomnienie ;)