Już od piątku, 21.12.2012r swoją działalność w Bydgoszczy rozpocznie kino Helios, które na swą siedzibę wybrało budynek Galerii Pomorskiej. Zdaje się, że właściciele nowego multipleksu mają nieco inne informacje odnośnie końca świata skoro startują właśnie w dzień planowanej apokalipsy ;) Nowy gracz na kinowym rynku w mieście odda do dyspozycji bydgoskich kinomanów 7 klimatyzowanych sal, które łącznie pomieszcza ok. 1100 widzów. Kino znajduje się na miejscu byłej kręgielni, na pietrze galerii.

Helios to nowość na bydgoskim podwórku i z pewnością będzie stanowił konkurencję dla istniejących już: Cinema City i Multikina. Powstanie nowego kina cieszy przede wszystkim mieszkańców Fordonu, którzy nie będą musieli już przemierzać całego miasta, aby obejrzeć coś ciekawego na dużym ekranie…chociaż zapewne woleliby oni mieć swoje „fordońskie” kino – no ale nie od razu Rzym zbudowano ;)

Ciekawie zapowiadają się tanie wtorki, podczas których bilety będą kosztowały tylko 12 zł (dobra alternatywa środy z Orange w Multikinie oraz środy w Cinema City)

Więcej szczegółów odnośnie repertuaru, cennika itd. znajdziecie TUTAJ

Nie chcemy się na razie zbytnio rozpisywać o walorach nowego kina, o których zapewniają jego właściciele, ale z pewnością sprawdzimy propozycję grupy Helios S.A. już niebawem i na pewno poinformujemy Was o naszych odczuciach :)

M4Student życzy wszystkim studentom miłych seansów i tego żebyście od czasu do czasu poszli też na film, a nie tylko do kina – if you know what i mean :D


Wyświetl większą mapę