Już w najbliższą sobotę w budynkach starego „Jedynaka” odbędą się targi modowe alternatywnych, mniejszych producentów. To doskonała okazja dla wszystkich, żeby wzbogacić swoją garderobę o rzeczy, których nie znajdziecie w żadnych sieciówkach. Kramberry, bo o tym wydarzeniu mowa to jednak nie tylko moda. Na wszystkich zebranych czeka sporo dodatkowych atrakcji.

Początek wydarzenia 24.05.2014r o godzinie 12:00 – Dom Towarowy Jedynak, ul. Gdańska 15.

Info organizatorów:

To już czwarta edycja Kramberry. Z roku na rok stawiamy sobie coraz wyższe cele i wyzwania, dlatego możemy śmiało powiedzieć, że powoli stajemy się małym festiwalem. Obiecujemy, że będzie miło i wyjątkowo jak zawsze ;)

Po raz kolejny, zobaczymy się w zabytkowym Domu Towarowym Jedynak, który znajduje się w samym sercu miasta. Jedynak był niegdyś najważniejszym punktem handlowym na mapie Bydgoszczy, dlatego cieszymy się, że ponownie ożywimy to piękne miejsce. 1300 m² czyli dwa przestronne pietra budynku wypełnione zostaną projektami z całej Polski.

Pamiętajcie, że Kramberry to nie tylko moda, to również wiele wydarzeń towarzyszących. W tym roku możecie spodziewać się kolejnej wystawy z cyklu Re:format. Swoje prace zaprezentuje znany i ceniony ilustrator Dawid Ryski znany szerzej z projektu Pinata Unique. Niespodzianką dla kochających handmade będą warsztaty prowadzone przez studio Fajne Chłopaki z Łodzi. Dzięki nim poznacie proces hot stampingu i sitodruku oraz zobaczycie jak wygląda praca rzemieślnika, jakie niesie za sobą ograniczenia i wyzwania.

Zaplanowaliśmy dużo więcej… muzyka z vinyla, pyszne jedzenie, świeżo palona kawa, zimne napoje, do tego leżaki, hamaki i wszystko to, co potrzebne jest, aby 24 maj, stał się dniem wyjątkowym.

Wieczorem widzimy się w Jedynaku na after party, które będzie idealnym zwieńczeniem Kramberry.
Nie możemy się doczekać!

KRAMBERRY Część czwarta – 24.05.2014 (sobota)
Dom Towarowy Jedynak (ul. Gdańska 15, Bydgoszcz) – II i III piętro
kram: 12:00 – 18:00 (wejście: free)
zagrają: Soulitary / SWR

AFTERKRAM Dom Towarowy Jedynak – II piętro
party: 22:00 – 06:00 (wejście: ?)
• DJ Panda (Koka Beats)
• Jedynak (Flirtini)
• Zeppy Zep
• Pufffa

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Kramberry  >>TUTAJ<<

Tak było rok temu:

Zapraszamy!