• Lokalizacja
  • Cena
  • Standard
  • Wyposażenie

Przytulne M3 przy ul. Żmudzkiej na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie ma powierzchnię ok 39m. jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Mieści się ono na 8 piętrze w wieżowcu, lecz do dyspozycji lokatorów są 2 windy, które szybko dowiozą Was na górę. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje o pow. ok. 16 i 10 metrów kwadratowych. Kuchnia nie jest może zbyt wielka, ale za to bardzo ładna – nowe meble i sprzęty. Wielkim atutem jest lokalizacja. Za kilka dni zaktualizujemy zdjęcia, ponieważ te widoczne poniżej są z zeszłego roku ;)

—————————————————————————-

Lokalizacja: Bydgoszcz, Bartodzieje
Typ budynku: Wieżowiec
Powierzchnia: 39m.
Ilość pokoi: 2
Ogrzewanie: miejskie (w czynszu do spółdzielni)

WOLNE OD: lutego 

Ładne 2-pokojowe mieszkanie na Bartodziejach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Oferta idealna dla 2-3 osób. 5 minut pieszo do szpitala Jurasza, 2 przystanki drogi do głównego budynku UKW na Chodkiewicza. W pobliżu wiele sklepów oraz punktów usługowych. Bardzo blisko do przystanków autobusowych linii 59,64, 65, 67, 68, 93 oraz tramwajowych linii 1,3,4,7,8. Dojazd do każdego miejsca w mieście nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo popularnego Balatonu. Bardzo ciekawa propozycja wygodna nawet dla 3 osób. Polecamy wszystkim studentom :)

CENA:

- 900zł + opłaty. Całośc opłat w zależności od ilości osób zamknie się w kwocie 1400-1500zł.

Kaucja = jednomiesięczny czynsz najmu.

Istnieje możliwość podłączenia tv oraz internetu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Wyświetl większą mapę

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Możesz także wybrać inne formy kontaktu tutaj