• Lokalizacja
  • Standard
  • Cena
  • Wyposażenie

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie na osiedlu Leśnym, ul. Sułkowskiego 15. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, punkty usługowe i tereny rekreacyjne :) Mieszkanko w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD, wygodne nawet dla 4 osób. Ze względu na lokalizację oferta atrakcyjna szczególnie dla studentów UKW :)

…………………………………………………………………………………………………………….

Lokalizacja: Bydgoszcz, Leśne
Typ budynku: Blok
Piętro: trzecie
Powierzchnia: 48m.
Ilość pokoi: 2
Ogrzewanie: miejskie

WOLNE OD: lipca

M3 na osiedlu leśnym, niecałe 15 minut spacerkiem do budynku głównego UKW i niecałe 20 spokojnym krokiem do szpitala Jurasza. Opcja dla bardziej wygodnych – 2 minuty pieszo na przystanek linii autobusowych 52, 65, 68, 31N. Mieszkanie zostało odświeżone – nowa kuchnia oraz łazienka, świeżo pomalowane ściany, nowe meble w pokojach. Oferta atrakcyjna zarówno dla studentów UKW i CM UMK. Bardzo dobry dojazd do szpitala Jurasza i Biziela oraz centrum. 3 minuty pieszo do dużego parku. W pobliżu wiele sklepów i punktów usługowych. Dla smakoszy znajdzie się również bar mleczny ;) Mieszkanie położone blisko stadionu Zawiszy, więc kibice piłki nożnej i lekkiej atletyki na pewno nie będą narzekać. Bardzo dobra baza wypadowa na piesze lub rowerowe wycieczki do Parku Leśnego w Myślęcinku.

CENA:

- Dla 2 osób: 1400zł

- Dla 3 osób: 1500zł

- Dla 4 osób: 1600zł

Podane ceny zawierają wszystkie opłaty oprócz internetu

kaucja = jednokrotność czynszu najmu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Możesz także wybrać inne formy kontaktu tutaj