• Lokalizacja
  • Cena
  • Standard
  • Wyposażenie

Bardzo ładne, przytulne M3 na pograniczu Wyżyn i Kapuścisk, ul. Modrakowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD. Składa się z 2 oddzielnych pokoi (ok. 16 i 8m2), kuchni, łazienki oraz WC. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu wiele sklepów i punktów usługowych. Dobry dojazd do każdej uczelni. Oferta wygodna nawet dla 3 osób.

—————————————————————————

Lokalizacja: Bydgoszcz, Wyżyny/Kapuściska
Typ budynku: Blok
Piętro: 4
Powierzchnia: 42m.
Ilość pokoi: 2
Ogrzewanie: miejskie

WOLNE OD: 1 września

Zadbane M3 na pograniczu Wyżyn i Kapuścisk. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, wygodne nawet dla 3 osób. Pokoje osobne, z większego wyjście na balkon. Ze względu na lokalizację oferta atrakcyjna szczególnie dla studentów CM UMK – blisko do szpitala Biziela i szpitala miejskiego nr 2. Poza tym bardzo dogodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Praktycznie pod blokiem przystanki tramwajowe i autobusowe. W pobliżu także wiele sklepów i punktów usługowych (biedronka, kaufland, stacja benzynowa, pizzeria, mc donald, klub fitness).

CENA:

- 950zł + czynsz do spółdzielni  +prąd. W zależności od ilości osób, całość opłat zamknie się w kwocie 1450-1550zł.

Istnieje możliwość podłączenia internetu i TV

kaucja = jednokrotność czynszu najmu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Możesz także wybrać inne formy kontaktu tutaj