Trzecia część superprodukcja Disneya i Marvela bije kolejne rekordy w kinach na całym świecie. Łączne wpływy sięgają już 700 mln dolarów i rosną w kosmicznym tempie. W dodatku w kilku krajach (w tym rzecz jasna w Polsce) nie nastąpiła jeszcze premiera zapowiadanego od dawna hitu. Szacuje się, że magiczna granica miliarda zostanie przekroczona już w ten weekend co sprawi, że pod względem kasowym Iron Man 3 przejdzie do historii światowej kinematografii.

W związku z tym, że „już jutro” opisywany film wchodzi na ekrany polskich kin, dwie sieci krajowych multipleksów ruszyły z ofertami maratonów filmowych z pełną serią przygód o „stalowym człowieku”. Do tradycyjnie promowanego przez nas często ENEMEF-u w Multikinie dochodzi nocny maraton filmowy w kinie Helios. Oba pokazy wyświetlone zostaną w piątek 10.05.2013r. Za klasycznym enemefem w Multikinie przemawia przede wszystkim to, że oprócz trzech części Iron Mana wyświetlony zostanie 4 film- Avengers, który szczerze polecamy. W odpowiedzi kino Helios funduje nam 3 filmy i jedną darmową dolewkę pepsi :D Jednak trzeba sobie zadać pytanie czy idąc na premierę Iron Man 3 damy radę wcześniej walnąć 3 czy 2 filmy ;) Do tak ekstremalnego wysiłku zmusza i tak wytrwałych widzów maratonów dystrybutor filmu, który zażyczył sobie aby Iron Man 3 pokazywany był jako ostatni. W obu kinach zapłacicie podobnie za bilecik- od 25 do 30 złotych. Mimo iż cena za 4 filmy jest praktycznie taka sama jak za 3, to trzeba się poważnie zastanowić czy zwykły Redbullek to nie za mało, aby wytrwać… Na koniec dodamy tylko, że kino Helios oferuje 2-osobowe kanapy, które powinny lepiej sprawdzać się jako baza pod nocny maraton filmowy ;)

Więcej informacji na temat biletów, wolnych miejsc oraz godzin rozpoczęcia i zakończenia pokazów znajdziecie na stronach organizatorów:

Kino Helios                                  Multikino

 

Zapraszamy i trzymamy kciuki za wytrwałych :)