29 maja w Bydgoskiej Estradzie odbędzie się koncert jednego z najlepszych  polskich raperów – Adama Ostrowskiego vel. O.S.T.R.’a vel. Ostrego. Pozycja absolutnie obowiązkowa dla wszystkich fanów Hip-Hopu, ale można ją również polecić ludziom nie słuchającym tego gatunku na co dzień. Dlaczego? Ano dlatego, że koncerty Ostrego nie polegają tylko na wykonywaniu utworów z najnowszego krążka, ale przede wszystkim opierają się na stylu wolnym (freestylu) artysty. Rymy powstają na żywo, dzięki czemu praktycznie każdy koncert jest niepowtarzalny i naładowany ogromną dawką pozytywnej energii. Sam już kilkakrotnie brałem udział w koncertach Ostrego i zawsze  wracałem pozytywnie zaskoczony .

Koncert odbywa się w ramach trasy promującej najnowszy krążek „HAOS” który jest wynikiem współpracy O.S.T.R. i Hadesa. Album jest pierwszym przypadkiem rap-duetu w bogatej dyskografii O.S.T.R. . Surowe produkcje, w większości autorstwa Ostrego, wzbogacone zostały o “Killing Skills Touch”, gdyż Ostry jest teraz stałym elementem tego kolektywu producenckiego. Na płycie znajdziecie też produkcje niejakiego Drumlinaz. Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs, a koncepcyjną okładką zajął się SewerX.

HADES, nagrywający dla wytwórni Prosto, to artysta, który jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu.

Jak już wcześniej wspomniałem, impreza odbędzie się w Estradzie. W klubie panuje wyjątkowo undergroundowy klimat, wręcz stworzony do tego typu wydarzeń.

Miejsce – Estrada StageBar

Start – 29.05.2013 godz. 21:00

Bilety:

25 zł – pierwsza pula biletów
29 zł – druga pula biletów

Uwaga wulgaryzmy! :)


Wyświetl większą mapę