Czas na kolejną odsłonę nocnego maratonu filmowego ENEMEF. Tym razem coś dla fanów szybkiej jazdy bez trzymanki, mega seksownych kobiet i przepełnionych testosteronem facetów, czyli noc  Szybkich i Wściekłych z premierową projekcją Szybcy i Wściekli 6. Start maratonu w piątek 24.05.2013r. o godz. 22:00 oczywiście w Multikinie.

Standardowo już każdy nasz lokator, który zechce wybrać się na to wydarzenie może liczyć na 30% rabat. Wystarczy, że pokażesz nam bilet :)

Seria Szybcy i Wściekli zafascynowała miliony widzów na całym świecie opowieścią o nielegalnych wyścigach samochodowych. To świat, w którym puls bije szybciej, emocjonujące wyścigi przyprawiają o zawrót głowy, a poziom adrenaliny przekracza normę.

W repertuarze znalazły się cztery ostatnie części serii:

- SZYBCY I WŚCIEKLI 6 (premierowo),
- SZYBCY I WŚCIEKLI 5 (wersja Blu-ray),
- SZYBKO I WŚCIEKLE (wersja Blu-ray),
- SZYBCY I WŚCIEKLI: TOKIO DRIFT (wersja Blu-ray).

Tym razem ze względu na liczne nawiązania w fabule filmy zostaną zaprezentowane według kolejności chronologicznej, czyli: Szybcy i wściekli: Tokio Drift, Szybko i wściekle, Szybcy i wściekli 5, Szybcy i wściekli 6.

Cennik biletów
- 22 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się nawww.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 22 zł każdy
- 26 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 28 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 29 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 32 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/133658883490814/

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl


Wyświetl większą mapę