Zapraszamy wszystkich studentów na 10 jubileuszową edycję największego festiwalu biznesu w Polsce BOSS – rozwój, kariera, sukces, który odbędzie się w dniach 22-26.04.2013r. Festiwal BOSS odbędzie się w murach trzech bydgoskich szkół wyższych – UTP, WSB i WSG. Organizatorem jest Studenckie Forum BCC (Business Centre Club).

Info ze strony organizatorów:

Festiwal BOSS – rozwój, kariera, sukces to unikatowy projekt realizowany w całości przez studentów z całej Polski.

Jubileuszowa X Edycja Festiwalu niesie za sobą kompleksową edukacyjną ofertę o tematyce biznesowej dostosowaną do potrzeb bydgoskich studentów. To 5 dni możliwości poznania siebie, własnej osobowości, rozwoju interpersonalnego, poszerzenia umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych. To również spotkania z ludźmi sukcesu – biznesmenami, jak i młodymi przedsiębiorcami.

Festiwal BOSS to inicjatywa młodych dla młodych – inicjatywa mająca na celu motywowanie naszych rówieśników do podejmowania nowych wyzwań i proaktywnego podejścia. Pobudzamy do kreatywnego myślenia, promujemy i wspieramy rozwój młodych firm, wskazujemy drogi rozwoju zawodowego i powiększamy wiedzę na temat przedsiębiorczości, otwierania własnej działalności gospodarczej, czy poszukiwania źródeł jej finansowania.

Inspirujemy do podjęcia „Bardzo Odpowiedzialnego Startu w Samodzielność”!

Nowa odsłona Festiwalu BOSS – rozwój, kariera, sukces to 6 modułów tematycznych stworzonych w odpowiedzi na potrzeby młodych, ambitnych i przedsiębiorczych osób: Inżynier, Manager 2.0, Coaching & Human Resources, PR & Marketing, Biznes & Start-up, Kultura.

Zapraszamy na stronę internetową organizatorów festiwalu – tutaj

Zapowiedź video: