Bardzo miło jest nam poinformować wszystkich, że do grona naszych Partnerów dołączyła właśnie szkoła jazdy Mistrzowie Kierownicy! :)

Rozpoczęcie tej współpracy powinno ucieszyć wszystkich lokatorów M4Student, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy, ponieważ od dzisiaj „mistrzowski” kurs na prawko jest dla Was tańszy o 100zł :) Wystarczy, że podczas zapisywania sie na kurs pokażecie Brelok Rabatowy M4Student!

Propozycja tym bardziej ciekawa, że cena kursu w szkole Mistrzowie Kierownicy nawet bez naszej zniżki jest atrakcyjna ;)  Szczegółowy cennik znajdziecie – Tutaj

Szczerze możemy polecić szkołę jazdy Mistrzowie Kierownicy wszystkim, którzy myślą o rozpoczęciu swojej długoletniej „kariery za kółkiem”. Jak wiadomo prawo jazdy to w tych czasach dokument praktycznie niezbędny. Oprócz wygody na co dzień daje dużo większe możliwości na rozwój zawodowy :)

To co rzuciło nam się w oczy przebywając u mistrzów, to przede wszystkim meega przyjazna atmosfera :) Wiemy, że kurs prawa jazdy jest dość stresującym przeżyciem dla młodych ludzi, ale w tym przypadku nie ma się co bać, bo wszyscy pracownicy szkoły jazdy zrobią wszystko, aby ten stres ograniczyć do minimum. W skrajnych przypadkach Mistrzowie Kierownicy służą pomocą wykwalifikowanego trenera personalnego, który pomoże Ci opanować zdenerwowanie i zadba o Twoje pozytywne nastawienie do egzaminu :)

Ciekawostką jest również fakt, że wspomniana szkoła jazdy posiada w swej samochodowej flocie kilka bardzo ciekawych egzemplarzy, np. nissana micrę cabrio (kuszące w perspektywie kursu wiosennego), lub znanego już pewnie wielu z Was czarnego Porsche Carrera ;)

Mistrzowie Kierownicy to także jedyna szkoła w Bydgoszczy, która prowadzi kursy pozwalające udoskonalić Twoją technikę jazdy.

No ale dość już tego słodzenia :P …Najlepiej będzie jak sami na własnej skórze przekonacie się czy to wszystko prawda :)

Wszystkich szczegółów dowiecie się w biurze szkoły jazdy Mistrzowie Kierownicy oraz na ich stronie internetowej: http://www.mistrzowiekierownicy.pl/

  • Adres: ul. Gdańska 10 (przy Galerii Drukarnia)
Dołącz do Mistrzów Kierownicy na facebook’u – Tutaj

Zapraszamy na kurs, Ty też możesz zostać Mistrzem Kierownicy!


Wyświetl większą mapę