Campus Akademicki Łazy 2012, to niesamowita podróż do raju na ziemi, czyli naszych polskich, nadmorskich Łazów. Raju przepełnionego wspaniałą integracją, dobrą muzyką, tysiącem kolorowych i fantastycznych ludzi oraz ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od której aż zakręci Ci się w głowie! To wszystko czeka Cię już niebawem, w dniach 3-9 września 2012r.

Campus Akademicki, to cykliczny obóz studencki, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy ok 1500 żaków z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i… wielu innych pozytywnych chwil, które pozostaną z Wami na zawsze.
Podstawowym zadaniem Campusu Akademickiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na Uczelni. Informujemy Studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne. Zapoznajemy ich z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Dzięki zatrważającej ilości dobrowolnych szkoleń i warsztatów możecie zapoznać się z:

  • warunkami studiowania na Waszej uczelni,
  • profesorami i znanymi osobistościami, z którymi spędzicie najbliższe 3-5 lat,
  • warunkami pomocy materialnej oraz kwestiami odnalezienia pracy zarobkowej po i w trakcie studiów ,
  • zasadami rządzącymi życiem studenckim w wielkim mieście,
  • umiejętnościami, które będziecie szkolić w toku Waszych studiów (warsztaty dziennikarskie, warsztaty z przedsiębiorczości, warsztaty dot. współczesnego rynku pracy itp.),
  • rzeszą studentów o pięknych i jakże kreatywnych głowach

Współorganizatorami Campusu są Samorządy Studenckie, które odpowiedzialne są za rekrutację uczestników, organizowanie spotkań z przedstawicielami uczelni i część programu szkoleniowo – kulturalnego. Campus Akademicki, to najbezpieczniejsza i najbardziej kolorowa alternatywa na rozpoczęcie Twojej przygody ze studiowaniem! Ponad tysiąc studentów w jednym miejscu gwarantuje emocje i wrażenia prosto z kosmosu!

 

Przed rozpoczęciem Campusu zapraszamy na Bydgoszcz BEFORE DAY!

Jest to oferta przygotowana specjalnie dla osób chcących poznać Bydgoszcz a także zacząć Campus dzień wcześniej ;) W ciągu dnia będziecie mieli okazję zwiedzić mury swojej przyszłej Uczelni, poznać najważniejsze miejsca studenckiego życia w mieście, dowiedzieć się jak poruszać środkami komunikacji miejskiej oraz zintegrować się wspólnie już przed wyjazdem na Campus.  Bydgoszcz BEFORE DAY to także znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości, integracji zarówno z obecnymi studentami, jak i z osobami, którzy dopiero zaczynają swoją akademicką przygodę. Uczestnikom gwarantujemy:

  • nocleg,
  • wyżywienie,
  • zwiedzanie uczelni i Bydgoszczy,
  • wieczorną imprezę integracyjną,

Cena za Bydgoszcz BEFORE DAY: 100zł

Bydgoszcz już na Ciebie czeka!

więcej szczegółów na: http://www.campus-akademicki.com/