Nie masz pomysłu jak zrobić wrażenie na swojej drugiej połowie, albo masz pomysł ale studencka kieszeń nie pozwala Ci na realizację walentynkowych planów? Już nie musisz się o to martwić ;) Wspólnie z Restauracją Katarynka mamy dla Was sympatyczną niespodziankę! Organizujemy konkurs walentynkowy, w którym do wygrania jest romantyczna kolacja dla dwojga, 14 lutego, oczywiście w Restauracji Katarynka :)

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrodę? Kilka prostych króków:

  • Polub oficjalny Fanpage Bistro Restauracji Katarynka na facebook’u – znajdziesz go   >>Tutaj<<
  • Jeśli jakimś cudem jeszcze tego nie zrobiłeś polub fanpage M4Student –  >>Tutaj<<
  • Udostępnij na swojej facebook’owej tablicy PUBLICZNIE wpis o naszym konkursie. Link do skopiowania z paska adresu, lub poniżej:

http://m4student.pl/student/miasto/konkursy-i-promocje/restauracja-katarynka-i-m4student-stawia-romantyczna-walentynkowa-kolacje-dla-dwojga

  • Na koniec napisz maila na adres: biuro@m4student.pl w temacie wpisują „konkurs walentynkowy”, a w treści swoje imię i nazwisko.

Konkurs trwa do 10.02.2014 do godz. 15:00. Spośród wszystkich zainteresowanych wybierzemy szczęśliwego zwycięzcę, który zgarnie zaproszenie do Restauracji Katarynka na romantyczną, walentynkową kolację o wartości 100zł. Stolik zarezerwowany na piątek 14.02.2014, na godz. 18:00 :)

Komputery w dłonie i do dzieła! Zrób miłą niespodziankę swojej ukochanej osobie :)


Wyświetl większą mapę