Otrzęsiny Studenckie UKW już za rogiem! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest łącznie 5 podwójnych wejściówek na największą, studencką imprezę tej jesieni! Co zrobić, żeby zgarnąć bilety? Prosta sprawa! Wystarczy, że:

  • polubisz fanpage M4Student (tutaj) i Otrzęsin Studenckich (tutaj) i dołączysz do wydarzenia Otrzęsin Studenckich UKW na facebooku – Tutaj
  • udostępnisz (publicznie!) na swojej facebookowej tablicy wpis o Otrzęsinach Studenckich UKW z naszej strony. Dla ułatwienia link >> Tutaj<<
  • po spełnieniu powyższych warunków wyślesz do nas maila na biuro@m4student.pl w temacie wpisując Otrzęsiny UKW, a w treści maila imiona i nazwiska osób uprawnionych do odbioru biletów.

Spośród wszystkich zainteresowanych wybierzemy 5 osób, które zgarną podwójne wejściówki na Otrzęsiny Studenckie UKW :)

Konkurs trwa do wtorku, 10.11.2015 do godz. 12:00.

Poniżej szczegółowe informacje o wydarzeniu:

To już XI edycja Otrzęsin Studenckich organizowanych przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na HWS „Łuczniczka”. W tym roku studenci będą się bawić 13 listopada, a na scenie usłyszymy Chonabibe, Te-Trisa oraz Zespół Jamal.

Wydarzenie rozpocznie się do występu Łukasza Kledzika z zespołem 2to2. Łukasz to na co dzień student UKW, a po godzinach członek Samorządu Studenckiego, który w tym roku zagościł w programie The Voice of Poland w ekipie Edyty Górniak.

- Jest to dla nas ogromna radość i powód do dumy, że mamy w swoich szeregach tak utalentowanego człowieka – komentuje Przewodnicząca Samorządu Studenckiego UKW Żaneta Komoś. – Dodatkowo cieszy fakt, że student wystąpi dla innych studentów, a naprawdę warto przyjść na ten występ. Myślę, że zwłaszcza wiedzą to Ci, którzy oglądali Łukasza podczas Gali 10-lecia UKW – dodaje.

Kolejno przewidziano występ zespołu Chonabibe, a także rapera Te-Trisa, jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Jamal. W czasie wydarzenia na scenie będą obywały się różnego rodzaju konkursy. Studenci będą mieli możliwość zgarnięcia voucherów do bydgoskich pubów, siłowni i restauracji.

Patronat nad imprezą jak co roku objął Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski. Otrzęsiny Studenckie to impreza masowa obywająca się w myśl przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Została ona zgłoszona do policji, straży pożarnej oraz pogotowia, dzięki czemu uzyskała również zgodę na organizację od Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Wydarzenie będzie zabezpieczane przez 42 ochroniarzy, patrol medyczny wraz z karetką z obsługą. Dodatkowo na terenie będzie pracować około 50 wolontariuszy.

Bilety można nabyć w przedsprzedaży oraz w dniu koncertu w kasach Łuczniczki. – Przygotowaliśmy 3 tysiące biletów – wyjaśnia Żaneta Komoś – Już teraz można je nabyć w biurze Samorządu Studenckiego oraz u koordynatorów – dodaje organizatorka.

Więcej na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: www.otrzesiny.bydgoszcz.pl

Dołącz do Otrzęsin Studenckich 2015 na facebooku – Tutaj

Mały przedsmak otrzęsinowych wydarzeń:

  • Chonabibe
  • Te-Tris
  • Jamal