• Lokalizacja
  • Cena
  • Standard
  • Wyposażenie

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, przy ul. Skorupki w Bydgoszczy. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. 10 minut pieszo do centrum. W pobliżu wiele sklepów i punktów usługowych. Wysoki standard. Blok monitorowany. Mieszkanie idealne dla pary :)

 

dodatkowe informacje, cena

Lokalizacja: Bydgoszcz, Górzyskowo/Szwederowo

Typ budynku: Blok

Piętro: 3

Powierzchnia: 43m.

Ilość pokoi: 2

Ogrzewanie: miejskie (w czynszu)

WOLNE OD: zaraz

Bardzo ładne M3 na 3 piętrze w nowym bloku przy ul. Skorupki w Bydgoszczy. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , w pełni umeblowane i wyposażone. Pokoje o powierzchni ok 17 i 14 metrów. Salon razem z aneksem. W pobliżu przystanki autobusowe oraz sklepy i punkty usługowe. 10 minut spacerkiem do centrum miasta. Możliwość parkowania samochodu na terenie zamkniętym. Ze względu na lokalizację mieszkanie atrakcyjne dla studentów UTP (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej na ul. Seminaryjnej oraz Wydział Zarządzania na ul. Kordeckiego) oraz studentów WSG.  Oferta idealna dla 1-2 osób.

 

CENA:

1350zł czynsz najmu + opłaty:

- 160zł latem

- 260zł zimą

Opłaty w formie ryczałtu – dokładne rozliczenia na podstawie rachunków.

Internet w cenie :)

kaucja = jednokrotny czynsz najmu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Paszkowska nr licencji: 18236

Nie pobieramy prowizji od najemców! :)


Wyświetl większą mapę

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Możesz także wybrać inne formy kontaktu tutaj