• Lokalizacja
  • Cena
  • Standard
  • Wyposażenie

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do głównego budynku UKW oraz szpitala Jurasza. W pobliżu również wiele sklepów i punktów usługowych. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Brakuje tylko pralki, ale dla zdecydowanych klientów jest to kwestią do ustalenia z właścicielami, którzy są otwarci na rozmowy ;) Mieszkanie odświeżone, idealne dla pary, lub 2-3 znajomych.

 

dodatkowe informacje, cena

Lokalizacja: Bydgoszcz, Bielawy

Typ budynku: Blok

Piętro: 2

Powierzchnia: 44m.

Ilość pokoi: 2 

Ogrzewanie: miejskie (w czynszu do spółdzielni)

WOLNE OD: Zaraz

2-pokojowe mieszkanie w 4-piętrowym ocieplonym bloku na Bielawach. Mieszkanie odświeżone, typowo studenckie – bez luksusów, ale jest tu wszystko czego potrzeba :) Pokoje umeblowane o powierzchni ok. 10 i 18 metrów. Większy pokój z dużą wnęka. Bardzo dobra lokalizacja. 5 minut pieszo do szpitala Jurasza oraz przystanków autobusowych linii 55, 65, 68, 71, 93. 10 minut spacerem do głównego budynku UKW na Chodkiewicza. Bardzo dobra, tania opcja dla studentów UKW oraz CM UMK. Mieszkanie wygodne dla 3 osób.

CENA:

- 750zł czynsz najmu (do niewielkiej negocjacji dla zdecydowanych :) ) + opłaty eksplatacyjne (czynsz do spółdzielni + prąd i gaz wg. zużycia)

Czynsz do spółdzielni ok. 350 zł (w zależności od ilości osób i zużycia wody)

kaucja = jednokrotny czynsz najmu

Istnieje możliwość podłączenia szybkiego internetu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Paszkowska nr licencji: 18236

Nie pobieramy prowizji od najemców! :)


Wyświetl większą mapę

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Możesz także wybrać inne formy kontaktu tutaj