M4student to projekt powstały na początku 2012 r. Założyliśmy go ze względu na pogarszającą się sytuację dotyczącą szeroko rozumianego wynajmowania mieszkań studentom. Co roku, w zawrotnym tempie wzrasta liczba zarówno oszukiwanych najemców jak i pokrzywdzonych właścicieli mieszkań. Niejasne rozliczenia z jednej strony, zdewastowane mieszkania i długi z drugiej. W odpowiedzi powołany został projekt, który według nas kładzie kres niejasnym praktykom wykorzystującym niewiedzę młodego studenta, albo naiwność i dobre serce wynajmującego. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone przez nas mieszkania. Przez nasze ręce przechodzi każda umowa, którą na życzenie klienta może dokładnie przeanalizować prawnik. Ponadto w opcji zarządzania najmem obsługa mieszkań jest w 100% realizowana przez M4student- w tym przypadku to my bierzemy na siebie wszelkie ryzyka związane z najmem lokalu. Dzięki zatrudnionemu pośrednikowi w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową zajmujemy się także profesjonalnym pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości, które doskonale uzupełnia szeroką ofertę wynajmu mieszkań.

W tym roku planujemy dalszy rozwój działalności w Bydgoszczy, ale jednocześnie zaczynamy nowy rozdział pt. M4student w Toruniu.

Jeżeli macie Państwo mieszkanie do wynajęcia lub na sprzedaż  i jednocześnie cenicie sobie spokój i wygodę w załatwianiu formalności, lub też interesuje Państwa kompleksowa obsługa wynajmu mieszkania, to trafiliście pod dobry adres. Serdecznie zapraszamy do współpracy.