M4student dzięki zatrudnionemu, profesjonalnemu pośrednikowi w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową zajmuje się pośrednictwem w wynajmie jak i sprzedaży nieruchomości. Od stycznia 2014r. pośrednikiem może być każdy, dlatego namawiamy Państwa do wybierania profesjonalistów z doświadczeniem zawodowym i biura, które zatrudniają pośredników z licencją zawodową.  Musimy zaznaczyć, że nasza firma posiada także ubezpieczenie OC, które gwarantuje Państwu ochronę wszystkich transakcji pośrednictwa.

Propozycje pośrednictwa w obrocie nieruchomościami doskonale uzupełniają zarządzanie najmem, które jest kluczową usługą oferowaną przez M4student. Trzeba zaznaczyć, że plusem niedużych biur pośrednictwa jest skrupulatne, indywidualne podejście do każdego klienta. W M4student dbamy o szczegóły, które często umykają biurom posiadającym w swojej ofercie dziesiątki lokali.

Co do wynajmu mieszkania studentom:

Wszyscy studenci szukający swojego lokum na studia są zwolnieni z jakichkolwiek prowizji z naszej strony, dlatego odzew na każdą, nową ofertę jest bardzo wysoki i umożliwia selekcję potencjalnych najemców. Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszych czasach student to najlepszy, możliwy najemca zarówno pod względem prawnym jak i organizacyjnym. Wynajmu mieszkania studentowi nie należy się bać o czym skutecznie przekonujemy przy podpisywaniu kolejnych umów pośrednictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą grafiką prezentującą usługę pośrednictwa  w wynajmie nieruchomości.